Yhteystiedot

Share Catering pitojen tapaan

Myynti
Katri Kirjavainen
029 193 8811
044 775 1994
katri.kirjavainen@sharecatering.fi
myynti@sharecatering.fi

 

Tapahtumien koordinointi & HR
Marja Laakso
045 7750 3060
marja.laakso@sharecompany.fi

 

Tapahtumien koordinointi & sali
Riikka Papunen
044 744 7992
riikka.papunen@sharecatering.fi

 

Keittiömestari, partner
Sasu Halenius
0400 517 572
sasu.halenius@sharecatering.fi

 

Toimitusjohtaja, partner
Peter Walch
050 562 4788
peter.walch@sharecompany.fi

Myynti- ja asiakaspalvelu:

Share Tastes & Events Oy
myynti@sharecatering.fi
puhelin 029 193 8800

Palvelemme ma-pe klo 8-16

Käynti- ja postitusosoite:

Linnavuorentie 19
00950 Helsinki

Paperilaskut:

Share Tastes & Events Oy
Ostolaskut,
PL 350,
00521 Helsinki

Y-tunnus 2060274-6

Verkkolaskuosoite/OVT-tunnus:

003720602746
Basware Oyj
Välittäjän tunnus BAWCFI22

Share Tastes & Events Oy     myynti@sharecatering.fi.    029 193 8800     Palvelemme ma-pe klo 8-16