Myynti- ja asiakaspalvelu

Camilla Walch

Myynti ja laskutus

Partner

050 350 4595

camilla@sharecatering.fi

Katri Kirjavainen

Myynti

029 193 8811

044 775 1994

katri.kirjavainen@sharecatering.fi

Lena Helenius

Myynti

029 193 8818

044 744 7992

lena.helenius@sharecatering.fi

 

Pilvi Jansson

Myynti/Kilta-sali

029 193 8810

045 7750 3064

pilvi.jansson@kiltasali.fi

Marja Laakso

Tapahtumakoordinaattori

045 7750 3060

045 7750 3060

marja@sharecatering.fi

Jani Hyrkäs

Projektit / Metropol

029 193 8807

040 801 3373

jani@sharecatering.fi

 

Sasu Halenius

Keittiömestari

Partner

0400 517 572

sasu@sharecatering.fi

Peter Walch

Toimitusjohtaja

Partner

050 562 4788

peter@sharecatering.fi

 

Luotettava Kumppani

Puhelut lankaverkosta 8,35 snt/puhelu + 6,91 snt/min . Puhelut matkapuhelimesta 8,35 snt/puhelu + 16,69 snt/min.

Luotettava Kumppani

Yhteystiedot

Myynti- ja asiakaspalvelu:

Share Tastes & Events Oy

myynti@sharecatering.fi

puhelin 029 193 8800

fax -

Palvelemme ma-pe klo 8-16

Käynti- ja postitusosoite:

Linnavuorentie 19

00950 Helsinki

Paperilaskut:

Share Tastes & Events Oy

Ostolaskut, PL 350, 00521 Helsinki

Y-tunnus 2060274-6

Verkkolaskuosoite/OVT-tunnus:

003720602746 / Basware Oyj / Välittäjän tunnus BAWCFI22

Haluatko meille töihin? Lähetä hakemus:

myynti@sharecatering.fi